The Mummy serisi (Mumya) yeniden beyaz perdede olacak.

1990 yıllarında akıllara kazınan The Mummy film serisi yine gösterime giriyor. 90’lı yılların sonunda oldukça başarılı bir seri olarak izlenen Mummy’de Tom Cruise, Russell Crowe gibi  ünlü Hollywood oyuncuları da baş rolde olacak. Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayınlanan filmin, şimdiden en çok izlenen fragmanlar arasında Türkiye’de yerini aldı.

Canavar filmleri bir zamanlar Universal Stüdyoları‘nda önemli bir yere sahipti. Mumya filminin de bunlardan biri olması bekleniyor. Öncesinde büyük bir başarı elde eden Mumya serisi, eskisinden çok daha farklı bir senaryo ile karşımıza çıkacak. Korku türünde izlediğimiz film şimdi ise aksiyonun daha bol olduğu Hollywood baş yapıtı olarak izleyeceğiz.

Canavar evreni yavaş yavaş daha da artmış durumda. Frankenstein, Frankenstein’nin Gelini ve Jekyll & Hyde, Görünmez Adam gibi korku ve aksiyonun bol olduğu filmler de tekrardan sinema severlerin karşısına çıkması bekleniyor. The Mummy filmi ile temeller atılmış durumda.

Yönetmenliğini Alex Kurtzman’nın yaptığı The Mummy filmi ABD’de 7 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek. Türkiye’de ise ne zaman gösterime gireceği hakkında bilgiye ulaşılmamaktadır. Merakla beklenen vizyon tarihi önümüzde aylarda açıklanması bekleniyor.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here