Turkuaz Petrol Saha Müdürü Alacak

Turkuaz Petrol, Karadeniz bölgesinde görevlendirmek üzere "Saha Müdürü" alanı için personel alacak. İşte bahsi geçen iş için tüm detaylar!

Turkuaz Petrol, Karadeniz bölgesinde görevlendirmek üzere “Saha Müdürü” alanı için personel alacak. İşte bahsi geçen iş için tüm detaylar!

Turkaz Petrol, Zülfikarlar Holding bünyesinde faaliyet göstermeye devam ederken; özel ve kamu sektörü kuruluşlarının ve bireysel tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzre, petrol ve petrol ürünleri satmakta, ithal etmekte ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bahsi geçen ürünlerin dağıtımı ve stok ağlarını oluşturmakta. 1994 yılında kurulan Turkuaz Petrol Ürünleri A. Ş., akaryakıt sektöründe saygın ve önde gelen dağıtımcı firmalar arasında yer alıyor.

Kamu vicdanında sahip olduğu saygın konum ile birlikte, yenilikçi bir bakış açısı çerçevesinde faaliyetlerini yansıtmak hedefinde olan Turkuaz Petrol, uluslararası standartlara, yasalara, hukuka ve çevreye uygun faaliyetlerini sürdürerek, şeffaf bir yapı amacındadır.

Toplamda; 370 adet istasyonu, 4 adet akaryakıt terminali, 7 adet bölge temsilciliği ve 10 adet ikmal noktası bulunan Turkuaz Petrol, satış ve pazarlama ağını daha geniş alanlara yaymak amacı ile “Saha Müdürü” ünvanı ile görev alacak takım arkadaşı arıyor.

En az üniversite mezunu adayların başvurabileceği alan için, akaryakıt sektöründe en az 3 yıllık saha tecrübesi olması gerekiyor. Hem satış becerisine sahip, hem de finansal konularda başarılı olan adayların bir adım önde olacağı personel ilanı için, ikna kabiliyeti geniş olan adaylar tercih edilecek.

Saha alanında yüksek performans göstererek çalışabilecek ve aktif olarak araç kullanabilecek ehliyet sahibi adayların başvurabileceği iş ilanı için seyahat engelinin bulunmaması gerekiyor. Bahsi geçen bu iş ilanı için Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, İstanbul rut planı çerçevesinde görev alacak ekip arkadaşları aranıyor.

İş başı yapacak aday; yeni bayilerin kazandırılması, sözleşmelerinin hazırlanması ve imzalanması işleri ile ilgilenecek olup, endüstriyel alanda müşteri bulumu ile yakından ilgilenecek. Müşterilere akaryakıt satışı, akaryakıt pazarlaması işleri ile ilgilenecek olan “saha müdürü”, aynı zamanda mevcut müşteriler için de satışların kontrolünü ve süreçlerin takibini yakından gerçekleştirecek. Alacak takibi ve tahsilatının yanı sıra finansal alanda istihbaratların yapılması ve yönetim birimlerine raporlanması da saha müdürünün görevi olacak.

Başvurmak için aşağıda yer alan linki kopyalayarak adres çubuğu kısmına yapıştırabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkuaz-petrol-saha-muduru-kuzey-marmara-bolgesi-1733245
  • Siz de personel ihtiyaçlarınızı info@bartinyasam.com‘a göndererek daha geniş kitlelerden başvuru alarak personel ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 
  • Eğer iş arıyorsanız, aşağıda yer alan bülten aboneliğinden güncel mail adresiniz ile abone olarak güncel Bartın iş ilanlarından anından haberdar olabilirsiniz.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here