Ulus, Pazar Yerinde Yeni Düzene Geçti

0

Bartın Ulus Belediyesi, ilçede yer alan Eski Pazar Yerinde yerleşim düzeni çalışması yaptı.

Belediyenin facebook sayfasından duyurulan hizmette “Belediyemiz tarafından ilçemiz Eski Pazar Yerinde yerleşim düzeni çalışması yapıldı.” cümlelerine yer verildi.

Zemini bozulan pazar yerini, üst yapı çalışmaları ile birlikte tamamen değiştiren Ulus Belediyesi, yeni alt yapısı ve üst yapısı ile birlikte, yerleşim planlamasına da aldığını bildirdi. Mevcut meyve sebze pazarcılarına yerleri belirtilerek yapılan çalışma sonrasında ilk pazar, bugün itibariyle (02 Aralık Cuma) halk ile buluştu.

Belediye ekipleri tarafından yapılacak olan düzenlemeler zaman zaman geliştirilerek devam edecek olup, Ulus halkının pazar alışverişlerinde rahat ve düzenli bir alışveriş yapmaları sağlanacak.

Ulus Pazar Yerinin Yeni Haline Göz Atmak İçin Fotoğraflara Tıklayabilirsiniz.

Yeni alt ve üst yapısı ile bambaşka bir görünüm kazanan Ulus Pazaryeri Ulus halkına hayırlı uğurlu olsun.

Bartın'dan Haberin Olsun!

Bartın'da olup biten her şeyden; güncel haberlerden, etkinliklerden, yeni sinema filmlerinden ilk senin haberin olsun istiyorsan mail bültenimize abone olabilirsin!

Paylaş
Bartın'ın en kapsamlı ve güncel internet portalı : Bartın Yaşam Bartın Yaşam, Bartın'da gerçekleşen olaylarla ilgili haberleri, kültürel ve sektörel etkinlikleri, sinema bültenlerini ve belediye çalışmalarını tanıtan bir internet portalıdır.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here