Her perşembe günü Fox Tv ekranlarında seyircisiyle buluşan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi, bu hafta bomba gibi bir yeni bölümle geliyor!

 

Umuda Kelepçe Vurulmaz 5. bölüm fragmanında Perihan köşeye sıkışıyor. Umuda Kelepçe Vurulmaz 5. bölüm fragmanı aksiyon dolu bir bi bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Artık Onur ile ilgili tüm gerçeklerin ortaya çıkması, Perihan’ı çileden çıkarmıştır. Umuda Kelepçe Vurulmaz 5. bölüm fragmanında oğlu Onur’a karşı olan davranışını sertleştiren Perihan, en kısa sürede onu da alarak yurt dışına çıkmayı planlamaktadır.

UMUDA KELEPÇE VURULMAZ 5. BÖLÜM FRAGMANINDA NELER YAŞANACAK?

Fırat, Onur’un tehlikeli tuzağından kurtulmuştur ama bu olayı Güler duymuştur. Güler, Perihan’ın kapısına dayanır. Artık susmayacaktır. Her şeyi polise anlatacaktır… Perihan bu saatten sonra ne yapıp edip Onur’u kaçırmalıdır! Son şansı olabilir bu! Mahkûm gençlerin de hayatları başka bir kapıya açılıyordur. Özel bir izinle hafta sonlarını dışarıda geçireceklerdir. İnci’nin mahkûm kızlarla olan yeni düzeni başlamak üzeredir… Çoğu zaman hüzünlü ama oldukça keyifli bir ev ortamı. Aile olmanın ilk adımlarını atıyorlardır. Güler’in her şeyi öğrendiğini öğrenen Ceren ise onunla konuşmaya gittiğinde bir sürprizle karşılaşır. Fırat izinli olduğu için evdedir… Fırat ve Ceren’in bu yakınlaşması şimdi Güler’i de müthiş rahatsız ediyordur. Ceren’den oğlundan uzak durmasını isterken asıl tehlike yanı başında kol geziyordur. Onur ve Elif git gide yakınlaşıyorlardır.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI

Fırat’ın hayatında yeni bir sayfa açılıyordur artık. İntikamını almasına izin vermeyecek, kendisini seven insanlar vardır hayatında. İnci, Ceren ve arkadaşları… Fırat kendisini yeniden toparlamaya çalışırken Ceren ile daha da yakınlaşırlar. Ama bu yakınlaşmanın bedeli de ağır olacaktır. Onur her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Fırat’ı bu defa çok tehlikeli bir tuzağın içine çeker… Fırat sahip olduğu her şeyi kaybetmeye çok yakındır. Kaza görüntülerini izleyen Güler ise artık oğlunun katillerinin kimler olduğunu biliyordur. Perihan ile yüzleşir. Perihan, Güler’in ciddiyetini gördüğü anda oğlunu korumak için harekete geçer. Ne yapıp edip Onur’u kaçırmalıdır!

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here