Valimiz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Haziran ayında göreve başladığı günden beri, Bartın’daki okulları ziyaret ederek eğitim-öğretim ile yakından ilgilenen valimiz Nusret Dirim, Şiremirçavuş İlkokulu ve İMKB Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Göreve başladığı günden itibaren okullardaki incelemelerini sürdüren Vali Nusret DİRİM, bugün de incelemelerine Şiremirçavuş İlkokulu ve İMKB Ortaokulu ile devam etti.
vali-dirim-okul-ziyareti-2İlk olarak anasınıfı öğrencileriyle sohbet eden Vali DİRİM, ardından öğrencilerle derse katıldı.
Öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Vali DİRİM, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çağın gereklerine uygun bir biçimde eğitimlerini tamamlamaları ve geleceğe eksiksiz hazırlanabilmeleri için devletin tüm imkanlarının seferber edildiğini, vali-dirim-okul-ziyareti-1bu süreçte kendilerini mesleklerine adayarak fedakarca çalışan öğretmenlerimize de büyük görev düştüğünü belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR’in de katıldığı incelemeler sırasında Vali DİRİM, Okul Yöneticilerinden okulların fiziki ve eğitim durumu hakkında detaylı bilgi aldı.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here