Her perşembe günü Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Vatanım Sensin dizisi, bu hafta bomba gibi bir yeni bölümle geliyor!

 

Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanlarında heyecan dorukta! İddialı oyuncu kadrosu ve çarpıcı senaryo örgüsüyle kısa sürede reytingleri zorlamayı başaran tarihi dizi Vatanım Sensin’in yarın yayınlanacak yeni bölümünde kumpasa düşürülen Cevdet, hem kurtulmak hem de kendisini pusuya düşürenleri öğrenmek için çetin bir mücadele verecek. Cevdet’in cevşeni eline geçen Feride ise kahrolacak.

arın yayınlanacak Vatanım Sensin 6. bölümünde kumpasa düşürülen Cevdet, rehin alınırken ona eşlik eden Leon, vurulacak. Vazifeden dönemeyen Cevdet ve birliğine dair gelen haber, tüm aileyi derinden sarsacak. Öte yandan Cevdet’in cevşenini bulan Feride, onu bir kez daha kaybetme düşüncesiyle kahrolacak. Peki, Hastaneye getirilen kişi Albay Cevdet mi? Leon vurulacak mı? Tevfik amacına ulaşacak mı? Cevdet kendisine pusuya düşüren ismin Tevfik olduğunu öğrenecek mi?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’i yıllar sonra bir araya getiren ve kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çeken Vatanım Sensin son bölümüne Cevdet’e kurulan büyük tuzak damga vurdu. Cevdet’in silahların peşinde olduğunu öğrenen Tevfik, Eftelya’nın evine sakladığı haritanın yardımıyla Cevdet’e ölümcül bir yolculuğa sürükledi. Cevdet’in kendisini aldattığı düşüncesiyle kahrolan Feride ise hem evde hem de hastanede yeni bir telaş içerisindeydi. Yıldız’ın Leon ile yakınlaşmasından rahatsız olmaya başlamıştı ve iki gencin aynı evde kalmasını istemediği için Tevfik’ten yardım istedi.

 

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here