Yangına Dakik Müdahale

Yangına Dakik Müdahale. Bartın Çatmaca mevkiinde çıkan yangına anında müdahale edildi. Yangın çatı katında çıkmıştı. Anında müdahale olası riskleri önelmiş oldu. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Bartın Belediye İtfaiye Müdürlüğü müdahaleyi sonuna kadar takip etti.

Yangının Büyümesi Önlendi

Bartın’daki Çatmaca mevkiinde bir binanın çatı katında çıkan yangına Bartın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri anında müdahale etti. Yangına anında müdahale edilmesi ile çok büyük bir tehlikenin önüne geçilmiş oldu. Ekipler başarılı bir çalıma yürüterek yangını anında söndürdü. İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi Belediye Başkanı Cemal Akın ve Müdürlükte diğer ekipler tarafından sonuna kadar izlendi. Vatandaşların meraklı bakışları arasında olası bir felaketin önünde geçen ekipler vatandaşlar tarafından takdir edildi.

Belediye Başkanı Bir Açıklama Yaptı

Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Çatmaca mevkiinde bir binanın çatı katında meydana gelen yangına ekiplerinin en kısa sürede müdahale ettiğini bu müdahale ile olası bir yangın felaketinin önünde geçildiğini sözlerine ekledi. Yangının bu kadar kısa sürede kontrol altına alınmasında çalışanlarının ve kurumlarına kazandırmış oldukları yeni yangın müdahale ekipmanlarının büyük payı olduğunu söyleyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, tüm çalışanlarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Başka Belediyelere Örnek Oldu

Ülkemizde yaşanan bazı olayların ardından Bartın Belediyesi göstermiş olduğu bu müdahale ile diğer belediyelere örnek. Öyle zamanla oluyor ki insanların gözü önünde insanlar, canlar mallar yanıp gidiyor. Yangın söndürme ekiplerinin gecikmesi birçok hasarı beraberinde getiriyor. Fakat bu kez öyle olmadı. Kurumunu son sistem yangın söndürme araçlarıyla donatan ve çalışkan bir ekibe sahip olan Bartın Belediyesi vatandaşları sevindirdi. Yangına yapılan ani müdahale ile yangın kontrol altına alınmış oldu. Adeta diğer belediyeler örnek teşkil etti.

 

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here