Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2016, 17:13   #1
ArTeMiSs
Admin

Standart Hapı içirince her delikten sikmek farz oldu

En Ateşli Sex İçin Arayın 0023780009232
Sevgilimle üç aylık birlikteliğimiz vardı ondan önceki sevgili dönemim de sürekli seks yapardık artık canım yarak çeker olmuştu ama yeni sevgilim olan muratla bir türlü seks başlangıcını yapamamıştık ben kız olduğum için sokulmaya utanıyordum ilk adımın onun atması lazım diye düşünüyordum o kadar frikik falan versem azdırmaya çalışsam da adamda tık yoktu sinir olmuştum.

Bunun üzerine bende azdırıcı hap almıştım bir akşam erkek arkadaşımla otururken çayına attım hapın etkisiyle canavara dönüşmüştü direk üstüme atlayıp benimle hayvan gibi sevişmeye başladı daha sonrasında beni soyarak amımı ısırırcasına yaladı sonra sikini ağzıma sokarak sakso çekmeye başladı sikini öyle bir ağzıma sokuyordu ki sanki am sikiyordu pezevenk neredeyse boğacaktı beni her neyse ağzıma girdikten sonra sıra amıma gelmişti amıma sertçe girerek pompalamaya başladı o kadar arzulu ve hızlı sikiyordu ki zevkten çıldırmamak mümkün değildi beni zevkten perişan etmişti sonunda oda boşalınca amımdan çıktı her şey bitti diyordum ki bu seferde beni domlatarak sikini götüme dayadı yapma desem de acıta acıta götümün içine girdi hızlı bir şekilde pompaladıkça acıdan inim inim inliyordum çok canım yanıyordu sonunda bide götümün içine boşaldı da götümden çıktı imkanı olsa göbek deliğimi bile sikecekti zaten girmediği bir orası kalmıştı.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla