Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Haziran 2018, 03:09   #1
ArTeMiSs
Admin

Arrow Kardes gibi büyüdük Ailesi kizlarini siktigimi bilse baba vurur

En Ateşli Sex İçin Arayın 0023780009232

Çocukluk arkadasi en yakin aile dostlarinin ogluyla sikisen Dilara.2 Aile çok siki birbirlerine gidip geliyorlar çocuklar birbirleriyle büyümüsler neredeyse yani kardes gibi tut sen o kizi sik olurmu Yillardir gözlerinin içine bakarak ilesi tarafindan el bebek gül bebek büyütülen simartilan Dilara..Sirf kiz istiyor diye bir serseriyle evlendirmisler kizi ilk zamanlar evlilik iyi gitmis sonra bu serseri elindeki cevher gibi bebek kizi baskalariyla aldatmis.Kiz sikisin kralini yapiyor biliyor böyle bir karinin kocasi kalksin cillop gibi kariyi evde biraksin baska kariya gitsin olacak is degil valla..
Aile ögrense baba kendine yediremez oglani vurur valla bence

Ulen cocukluktan beridir kardes gibi büyümüssünüz Kardes gibi gördügün kizi nasil sikiyorsun ya
Aileler bu sikisi duyarlarsa ne olucak yillardir olan dostuk bir anda biticek valla
Bunu duyan Dilara evi terk edip ailesiin yanida dönmüs kiz ailesinin yanina döndükten sonra aile dostlarinin oglu hemen Dilaraya sarkmaya baslamis kiz bir içim su basindanda bir evlilik geçti ohhh bakirelikde yok simdi hazir açilmis hatun tabi kizinda ihtiyaçlari var kiz fazla dayanamiyor abi nede olsa alisik ön tarafi kip kip ediyor istiyor haliyle.Aile dostlarinin oglu Tahsinle bunlar bulusup bir gece sabaha kadar sikisin dibine vuruyorlar ama ne sikis arkadas full video full sex ben bile izlerken kendime hakim olamadim bir 31 patlattim dogrusu A.q gavati böyle kari nasil aldatilir yaa...

Turbobit linkden indir

http://turbobit.net/naxloty47rbm.html
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla